Výsledné pořadí týmů

foto

Úspěšné týmy

V pořadí je uveden název týmu, seznam jeho členů (kurzívou těch osob, kteří závod nedokončili), počet nalezených mincí a čas, kdy tým došel do cíle.
Akce začala 16.11.2005 v 21:35. Do celkového pořadí byly zařazeny týmy, které došly do cíle do 20.11.2005 13:35.
V poslední fázi závodu měly týmy sbírat mince. Pořadí je sestaveno primárně dle klíče: čím více mincí, tím lepší místo. Pokud některé týmy mají stejný počet mincí, rozhoduje čas, ve kterém tým došel do cíle (čím dříve, tím lépe).

 1.  idkfa - 16 mincí, čas příchodu 07:45
Petr Dvořák, Michal Hrabí, Jakub Mareček, Petr Matula, Zuzana Strapková
 2.  Тайфун - 15 mincí, čas příchodu 11:05
Tereza Bautzová, Jan Bensch, Martin Jílek, Petra Košťálová, Martin Slezák
 4.  IsMise - 13 mincí, čas příchodu 08:05
Petr Doseděl, Radek Pelánek, Zbyšek Podhrázský, Janka Rutrlová, Lenka Sklenaříková
 4.  Putokabra - 13 mincí, čas příchodu 12:32
Michal Holák, Petr Nahodil, Rosťa Navrátil, Aleš Paděra, Tomáš Svoboda
 5.  ŠAVLE - 12 mincí, čas příchodu 12:01
Tomáš Dvořák, Saša Jevsejenko, Tomáš Kolbaba, Lamya Kourdi, Lenka Vítovcová
 6.  Vítr z hor - 12 mincí, čas příchodu 12:40
Petra Hocová, Aleš Holec, Mariana Tikalová, Stanislav Vaculík, Miroslav Vojtek
 7.  Obludárium - 11 mincí, čas příchodu 9:49
Jára Altmann, Kristýna Fričová, Petra Konvalinková, Vítězslav Nový, Jan Redl
 8.  Zluty bagr - 10 mincí, čas příchodu 10:49
Ivo Cicvárek, Martin Koudelka, Martin Popelka, Radek Svoboda
 9.  zbesila haluz - 10 mincí, čas příchodu 11:38
Petra Divišová, Petr Jablonský, Tomas Urban, Jarda Urbář, Tibor Vansa
 10.  Drbani - 9 mincí, čas příchodu 10:41
Jana Kurajdová, Marie Kříženecká, Pavel Martínek, Zdeněk Utišil, Zdeněk Žemlička
 11.  Maničky - 8 mincí, čas příchodu 09:11
Viktor Handl, Zbyněk Voráč, Marek Šanca, Ondřej Šanca, Lucie Šancová
 12.  Trosečníci - 5 mincí, čas příchodu 10:54
Verča Bubeníčková, Ondra Horák, Jirka Lužnický, Michal Mejvald, Martin Šlapák
 13.  Cú Chulainnovi chrti - 5 mincí, čas příchodu 12:00
Jakub Barták, Anička Filipová, Vráťa Konečný, Lukáš Kučera, Petr Zámečník
 14.  Berušky - 4 mince, čas příchodu 09:15
Borek Belfin, Jan Liehne, Pavel Muzik, Jiri Sladecek, Vladimir Trebicky
 15.  RUMPÁL - 1 mince, čas příchodu 09:43
Martina Dlasková, Ondra Lorenc, Robert Náhlý, Honza Stránský, Luisa Zoulková
Následující týmy nestihli časový limit ve Zbraslavicích. Proto jsou zařazeny až za týmy, které tento limit splnily.
 16.  MaXiglů - 6 mincí, čas příchodu 11:40
Tomáš Beran, Peter Flachbart, Šárka Havlíčková, Eliška Lehečková, Ladislav Štěpánek
 17.  KAPAZABACA - 4 mince, čas příchodu 06:15
Martina Bozděchová, Karel Houdek, Petr Kazimour, Marek Knopp, Jana Svobodová
 18.  HoralSport.cz - 1 mince, čas příchodu 08:24
Jakub Kožar, Bára Miláčková, Petr Šimáček, Ája Žádníková
Následující tým v části Lineárka přesunut autem do Kaliště, proto je zařazen až za všechny ostatní týmy.
 19.  Turbošneci - 5 mincí, čas příchodu 12:10
Marek Filinger, Ludvík Pardubický, Jan Prach, Tereza Uxová

Nedoběhnuvší týmy

Děravá rakev
Honza Bednář, Libor Hrdina, Jindra Novák, Pepa Žáčik
LastTeam
Petr Kapek, Jiří Let, Stanislav Yoss Vrábel, Jitka Šestáková
Nudle
Martin Boháč, Dušan Krejčí, Jana Krejčí, Marek Sieber, Josef Tichý
Tajtrdlíci
Jiří Bajer, Petr Junek, Kamila Masopustová, Jan Šticha, Andrea Štěrbová